fb
22 424 55 99 pon. - pt. od 9.00 do 19.00
Kontakt
Boccia to zegarki i biżuteria o ponadczasowym klasycznym charakterze wykonane z dobrej jakości materiałów.

Moda przychodzi i odchodzi z każdym nowym sezonem, dobrej jakości sprawdzone dodatki zostają na lata. Zwłaszcza jeśli dodatki do ubioru wykonane są z tytanu, tak jak zegarki i biżuteria Boccia Titanium. Czysty tytan użyty w Boccia jest bardzo lekkim, o długim okresie użytkowania metalem, odpornym na uszkodzenia mechaniczne, wahania temperatury czy korozję. Tytan jest przyjazny dla skóry i nie powoduje reakcji alergicznych tak jak w przypadku innych materiałów używanych do wyrobu zegarków czy biżuterii. Niektóre modele mają elementy z pełnej ceramiki w kolorze białym lub czarnym. Ceramika jest materiałem używanym w zegarkach i biżuterii, przyjazna w odbiorze dla użytkownika, nie jest ciężka jak stal i dobrze się nosi. Należy jedynie pamiętać, że jest krucha, czyli może ulec stłuczeniu. W wybranych zegarkach stosuje się także stal szlachetną najwyższej jakości.

Klasyczne ponadczasowe wzornictwo to także nowe modne trendy stosowane z umiarem i wyczuciem stylu, dobrego gustu i klasy. Zegarki Boccia to zegarki na co dzień ale także od święta. W kolekcji Boccia są modele uniwersalne na każdą okazję, do pracy i po pracy oraz rekreacyjnego uprawiania aktywności fizycznej, dla pań i panów.

Boccia zdobywa nagrody, przez 10 lat z rzędu jest marką zegarkową roku w Niemczech w trzech kategoriach. Dodatkowo w tym roku zegarek Boccia zdobył nagrodę niemieckiego magazynu Freundin wydawnictwa Burda, I miejsce Freundin Perfect Piece w kategorii zegarków. Jury składające się z redakcji magazynu, stylistów, blogerów modowych i aktorów uznało ten model za perfekcyjny: Simply perfect! Jest to zegarek damski w kolorze różowego złota, ma bransoletę z drobnej plecionki typu mesh milanese ze stali szlachetnej, a koperta jest wykonana z tytanu.

Usuń wszystkie opcje
Atrybut
Boccia Titanium Usuń opcję
Rodzaj
Dla mężczyzny Usuń opcję
Reklama - pod listą produktów