Zegarki męskie Citizen

Citizen to marka, która na rynku zegarmistrzowskim funkcjonuje już niemalże od wieku. Japońska precyzja i niezwykła potrzeba osiągania światowych rekordów nowatorstwa pozwoliła zapisać się Citizenowi jako zdobywcy kamieni milowych w świecie czasomierzy.

Citizen jako pionier nowoczesnych technologii

Producent od dziesięcioleci zaskakuje niezwykłymi produktami, które zdobywają rzesze klientów z całego świata, a co więcej stanowi niedościgniony wzór dla niektórych marek. Pierwszym i jednocześnie jednym z najważniejszych osiągnięć było wprowadzenie w 1975 roku najdokładniejszego zegarka świata. Rok później ogłosili światu produkt, który zasilany był energią słoneczną. Lata 70. to również moment, w którym powstała najcieńsza koperta - jej przekrój nie przekraczał jednego milimetra. Co więcej w tym samym roku wypuścili pierwszy zegarek analogowo-cyfrowy. Na kolejne wielkie premiery nie trzeba było długo czekać, bo w 1981 roku powstał najcieńszy zegarek wodoszczelny, a już dwa lata później udoskonalono tą technologię i wyprodukowano pierwszy i jedyny na ówczesnym rynku czasomierz z termometrem i wodoszczelnością do 100 metrów. W tamtym okresie żaden inny producent nie był w stanie pochwalić się takim sukcesem. Citizen w 1983 roku postawił na wysoką specjalizację swojego produktu i specjalnie dla nurków dodał miernik głębokości, tym samym zegarki męskie weszły na zupełnie inny poziom rozwoju technologicznego. Panów, którzy poszukiwali sensacyjnych rozwiązań, zaskoczył w 1987 roku produktem wykonanym z wykorzystaniem materiału używanego w technologiach kosmicznych - tytanu. Lata 80. zakończył pierwszym profesjonalnym zegarkiem męskim dla alpinistów, model ten posiadał zintegrowany barometr i wysokościomierz. Tych wybitnych osiągnięć Citizena nie było mało, a każdy rok niósł nowości, których inni producenci nie oferowali.

Eco-Drive - przełom w zasilaniu zegarków

Citizen w 1994 roku ogłosił przełomowe rozwiązanie technologiczne. Zegarki miały być kontrolowane falami radiowymi, a już cztery lata później radiem chronografu, który nawet po 180 dniach przebywania w ciemnościach nadal dokładnie pokazywał czas. Z każdym rokiem Citizen doskonalił system Eco-Drive, który funkcjonuje do dziś i jest jednym z najdoskonalszych projektów producenta. Aktualnie pozwala na zmianę światła w czystą energię gromadzoną w mikrokomórce, dzięki czemu zniknęła konieczność wymiany baterii.

Renoma i jakość zegarków męskich Citizen

Citizen jest od dziesięcioleci nieprzerwanie najpopularniejszą marką zegarków męskich. Jakość ich wykonania i zastosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych powoduje, że fanów tej marki nie ubywa. Citizen do produkcji swoich zegarków wykorzystuje tylko własne mechanizmy, co budzi ogromne zaufanie klientów do marki. Zegarki męskie cieszą się tym większą popularnością, że zgodnie z filozofią firmy czasomierz ich produkcji może mieć każdy. Rozpiętość cenowa usatysfakcjonuje każdego klienta, który poszukuje czasomierza o wysokiej renomie i przystępnej cenie.

Sortuj po:
Znaleziono: 193
Znaleziono: 193
Filtrowanie / sortowanie
Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 15 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Każdy z naszych klientów ma możliwość odbioru produktu na miejscu w Warszawie. Oryginalne produkty i gwarancja.

 • Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 9:00 DO 19:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa kurierem GRATIS
×