• Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 9:00 DO 19:00 SOB. OD 10.00 DO 16.00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa GRATIS od 200 zł
×
Filtrowanie / sortowanie

Zegarki damskie Davosa

Tradycje zegarmistrzowskie marki Davosa sięgają XIX wieku. Dzięki prostemu i eleganckiemu designowi oraz zastosowaniu ciekawych rozwiązań technologicznych, firma zasłynęła na całym świecie, a jej klientki mogą cieszyć się zegarkami z najwyższej półki wśród szwajcarskich producentów.

Historia marki

Historia Davosy rozpoczęła się od powstania pierwszej firmy związanej z rodziną Haslerów. W 1861 roku Abel Frédéric Hasler otworzył manufakturę i zajął się produkcją srebrnych i delikatnych kopert. W tym samym czasie bracia właściciela również otworzyli swoje działalności w Genewie i w Biel. W roku 1917 potomek Haslera - Paul Hasler - założył firmę Terminages d'Horlogerie specjalizującą się w montażu ekskluzywnych zegarków. Ten stan trwał aż do roku 1946, kiedy razem z bratem Davidem Haslerem, jako udziałowcem, otworzyli całkiem nową firmę, którą miała być historycznym dziedzictwem przodka - Hasler Freres. W 1974 roku nazwę firmy zmieniono na współcześnie brzmiącą Hasler & Co. SA., która stała się producentem znanych nam zegarków Davosa.

Design i jakość zegarków damskich Davosa

Pierwszą i jednocześnie najbardziej znaną kolekcją tego producenta była właśnie Davosa. Nazwa okazała się na tyle popularna, że Fabrique d' horlogerie Hasler & Co SA przeniósł ją na całość produkowanych przez siebie czasomierzy.

Producent w swojej ofercie posiada zegarki damskie dedykowane kobietom o różnych potrzebach. W wybranych kolekcjach znajdziemy bardzo klasyczne wzory o biznesowym charakterze, ale także eleganckie i zmysłowe, które doskonale sprawdzą się do wieczorowych stylizacji. Davosa projektuje zegarki damskie tak, aby stanowiły luksusowy dodatek, więc w poszczególnych modelach znajdziemy złocenia, masę perłową i kryształy Swarovskiego. Wszystkie czasomierze wykonane są ze szwajcarską precyzją i wyposażone w najnowsze mechanizmy oraz praktyczne funkcje. Davosa to marka znana i ceniona na całym świecie, czego dowodem może być najwyższa możliwa ocena ekskluzywnego czasopisma Uhren Exclusive - w relacji cena a jakość. Kobiety, które zdecydują się na zakup zegarka damskiego tego producenta uzyskają produkt o wysokim prestiżu w stosunkowo niskiej cenie.

Sortuj po:
Znaleziono: 42
Znaleziono: 42
Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
  od 200 zł
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 14 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Każdy z naszych klientów ma możliwość odbioru produktu na miejscu w Warszawie. Oryginalne produkty i gwarancja.