• Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 9:00 DO 19:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa GRATIS od 200 zł
×
Filtrowanie / sortowanie

Zegarki męskie Davosa

Davosa jest marką cenioną od lat przez klientów z całego świata. Niepowtarzalny design i ciekawe rozwiązania technologiczne stawiają produkty tej marki na szczycie międzynarodowych producentów. Nie bez znaczenia pozostaje doświadczenie zdobywane przez ostatni wiek funkcjonowania firmy.

Historia marki

Pierwsza firma związana z tą marką powstała w 1861 roku. Jej założyciel - Abel Frédéric Hasler - był rolnikiem, ale ogromna pasja rzemieślnicza pchnęła go do branży zegarmistrzowskiej. Tym sposobem narodziła się marka, której początkiem była produkcja srebrnych i delikatnych kopert. Warto podkreślić, że zamiłowanie do tworzenia zegarków jest rodzinna domeną Haslerów. Dwaj bracia rzemieślnika również otworzyli swoje manufaktury w Genewie i w Biel. Firma przeszła na synów, którzy kontynuowali tradycje zegarmistrzowskie. W roku 1917 potomek Haslera - Paul Hasler - założył firmę Terminages d'Horlogerie specjalizującą się w montażu zegarków. 1946 rok przyniósł nowe wyzwanie, tym razem zegarmistrz razem ze swoim bratem Davidem, jako współudziałowcem założył firmę Hasler Freres, a w 1974 roku zmieniono jej nazwę na Hasler & Co. SA, która stała się producentem zegarków Davosa.

Zegarki męskie Davosa

Davosa początkowo była tylko nazwą kolekcji, ale na tyle popularną i pożądaną, że manufaktura Fabrique d' horlogerie Hasler & Co SA wykorzystała jej spektakularny sukces i przekazała miano na cały produkowany asortyment. Aktualnie firma ma dwa oddziały w Szwajcarii i w Niemczech, a jej wyroby zyskały światową renomę, której znakiem była najwyższa możliwa ocena dokonana przez czasopismo Uhren Exclusive - w relacji cena a jakość.

Davosa jest przede wszystkim manufakturą, więc jej zegarki nie są produkowane na skalę masową. Producent oferuje kolekcje klasyczne, bardzo eleganckie np. serię Gentleman oraz zegarki specjalistyczne o sportowym charakterze. Znanymi modelami zegarków męskich Davosa są: Davosa Centum (limitowane do 400 sztuk), Black & White, Vireo Dual Time, Ternos, Simplex, Selente, Mercator i Pares. Wszystkie wykonane ze szwajcarską precyzją i wyposażone w najnowsze technologie i ciekawe funkcje. Bogactwo wzorów zadowoli każdego klienta poszukującego w asortymencie Davosa zegarka dla siebie. Dodatkowym atutem jest dość duża rozpiętość cenowa czasomierzy.

Znaleziono: 1
Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
  od 200 zł
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 15 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Każdy z naszych klientów ma możliwość odbioru produktu na miejscu w Warszawie. Oryginalne produkty i gwarancja.