Zegarki Elysee - zegarki męskie i damskie

Zegarki Elysee

Marka ELYSEE to wieloletnia historia i tradycja. Mottem przewodnim całej firmy, jest ciągłe dążenie do tworzenia jak najlepszych czasomierzy. Marka nieustannie zadziwia atrakcyjnym wyglądem produkowanych zegarków, łącząc przy tym wysokiej jakości elementy z rozsądną ceną. Początek działalności firmy datujemy na rok 1920, kiedy to Jacques Beaufort założył swoją własną fabrykę w małej wiosce niedaleko Bemont i nazwał ją właśnie ELYSEE.

Już rok później pierwszy czasomierz opuścił mury zakładu produkcyjnego. Pierwszy model marki ELYSEE to wysokiej jakości złoty zegarek dla kobiet z paskiem ozdobionym klejnotami. W roku 1938 umiera założyciel marki, Jacqques Beaufort. Od tego momentu produkcja czasomierzy ELYSEE zostaje wstrzymana.

Na szczęście w 1960 roku marka ELYSEE zostaje ponownie zarejestrowana przez firmę Harer. Od tego momentu obrany zostaje nowy kurs - produkcja czasomierzy skupia się na zegarkach mechanicznych, w których koperta wykonana jest ze złota.

Na początku lat dziewięćdziesiątych, a dokładnie w 1991 roku marka ELYSEE zostaje sprzedana biznesmenowi z Dusseldorf'u - FW Reiner Seume. Wiąże się z tym kolejny zwrot obranego kierunku działania. Logo marki przechodzi modyfikację, powiększa się również wybór dostępnych kolekcji. Główny nacisk położony ma zostać na zdobyciu niemieckiego rynku.

Rok 2004 to wkroczenie producenta na rynki światowe, a nie jak do tej pory wybrane kraje Europejskie. W następnym roku marka ELYSEE skupia się głównie na historii sportów motorowych i to z nimi głównie będzie od tej pory kojarzona.

W roku 2006 Graf Berghe von Trips zostaje ambasadorem marki. Jeden z najbardziej utytułowanych kierowców Formuły 1 z czasów po okresie drugiej Wojny Światowej to idealny kandydat na przedstawiciela marki. Dwa lata później (2008 r.) firma pozyskuje kolejnego ambasadora, legendę Formuły 1, kierowcę Jochen Mass'a. Podobnie jak w przypadku pierwszego ambasadora, w tym samym roku wypuszczona zostaje kolekcja czasomierzy, stworzonych przy współpracy ze słynnym sportowcem.

Rok 2010 to "przekazanie pałeczki" następnej generacji, kontrolę nad firmą przejmuje Julian, syn F.W. Reiner Seume. Trzy lata później (2013 r.) w myśl patriotycznej idei "Made in Germany" cała produkcja zegarków zostaje przeniesiona do Niemiec.

Liczba produktów w tej kategorii: 1
Sortowanie / filtrowanie
Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 17 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Każdy z naszych klientów ma możliwość odbioru produktu na miejscu w Warszawie. Oryginalne produkty i gwarancja.

 • Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 10:00 DO 18:00 SOB. OD 10:00 DO 14:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa kurierem GRATIS
×