Zegarki męskie Fossil Q

Fossil Q proponuje swoim klientom zegarki, które łączą w sobie nowoczesne lub klasyczne wzornictwo razem z najnowszymi technologiami. Bardzo często wykorzystują styl vintage, który dla tej marki jest jedną z charakterystycznych cech, ale przede wszystkim to zegarki, które zwracają na siebie uwagę ciekawymi funkcjami. Fossil Q wprowadził na rynek dwa typy smartwatchy. W jednym szczególny nacisk położył na styl retro, w drugim na wersje smart z dotykowymi ekranami.

Historia marki

Overseas Products International, który dał początek marce Fossil, powstał w 1984 roku z inicjatywy dwóch braci - Toma i Kosty Kartsotisów. Początkowo firma działa na terenie Teksasu w Stanach Zjednoczonych i jej głównym założeniem była sprzedaż tanich, importowanych zegarków z Dalekiego Wschodu. Działalność przynosiła zyski, więc bracia postanowili wykupić szwajcarską markę Zodiak, która pozwoliła im na otwarcie własnej produkcji i zmianę dotychczasowego profilu firmy. W 1990 roku wprowadzili markę Fossil, której głównym założeniem była produkcja czasomierzy o szwajcarskiej jakości, ale nadal możliwie niskiej cenie. Fossil od zawsze stawiał na wzory retro, które stanowią główną ich oś sprzedaży. Chętnie łączą klasykę i nowoczesność, więc nie można się dziwić, że smartwatche, które wprowadzili nawiązują do tej stylistyki. Zegarki męskie Fossil Q miały stać się doskonałym rozwiązaniem dla mężczyzn, którzy potrzebują najnowszych rozwiązań, ale nie chcą pożegnać się z eleganckim lifestylowym designem. Aktualnie marka Fossil dostępna jest na całym świecie, w tym w globalnym handlu internetowym.

Technologia zamknięta we wzorach retro

Zegarki męskie Fossil Q w większości modeli nie nawiązują w oczywisty sposób do smartwatchy, tylko analogowych zegarków, ale tajemnica tkwi w ich wnętrzu. Technologia oparta jest na łączu Bluetooth, które pozwala na łączenie się ze smartfonem. Bogate funkcjonalności, o których tu mówimy to między innymi: możliwość wyświetlania informacji o nadchodzących połączeniach, wiadomości SMS, maili, powiadomień z portali społecznościowych, ale również kilka innych ciekawych rozwiązań. Zegarki męskie Fossil Q synchronizują się z Androidem i oprogramowaniem iOS, a oferowane dodatkowo aplikacje pozwalają dostosować czasomierz do własnych wymagań. Wśród takich propozycji znajdziemy: monitoring aktywności fizycznej, dostęp do kalendarza z powiadomieniami, krokomierz i inne. Oczywiście nie jest to wszystko co oferuje Fossil Q. Zegarki męskie tej marki to bardzo dobry produkt, który zadowoli klientów, poszukujących smartwatcha zamkniętego w unikalnej formie.

Znaleziono: 2
Filtrowanie / sortowanie
Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 16 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Każdy z naszych klientów ma możliwość odbioru produktu na miejscu w Warszawie. Oryginalne produkty i gwarancja.

 • Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 9:00 DO 19:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa kurierem GRATIS
×