Zegarki damskie Giacomo Design

Zegarki damskie Giacomo Design

Drewno w zegarmistrzostwie zaczyna zdobywać coraz więcej fanów i nie można się temu dziwić, bo zegarki z drewna mają swój urok. Pojawiają się nowe marki, które klientom oferują takie rozwiązania. Chętnych na taki czasomierz jest wielu, nie tylko ze względu na nietypową estetykę, ale również coraz wyższą jakość. Tak właśnie można opisać zegarki damskie Giacomo Design. Połączenie tych cech stawia je na naprawdę wysokim poziomie w stosunku do konkurencji.

Sortuj po:
Liczba produktów w tej kategorii: 23
Filtrowanie / sortowanie

Jakość i design

Nie da się zaprzeczyć, że przyciągają wzrok, ale klientki często wyrażają obawę dotyczącą ich trwałości - całkowicie niepotrzebnie. Zegarek wykonany z drewna jest równie wytrzymały, jak nie lepszy niż np. te wykonane z tworzyw sztucznych lub ceramiki. Drewno jest materiałem, który podlega szczególnej obróbce, dlatego Giacomo Design inwestuje w najlepsze gatunki, które pochodzą z drzew rodzimych i egzotycznych o dużej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne. Jeśli do tego dodamy znakomitą jakość drewna, które nie zawiera wad i wykwalifikowanego specjalistę, naszemu czasomierzowi naprawdę nic nie zagraża. To doskonała propozycja dla kobiet szukających designerskich i wytrzymałych czasomierzy.

Zegarki damskie Giacomo Design wykonywane są ręcznie, a proces selekcji materiału jest bardzo surowy. Zachwyca też bogata kolorystyka, która spełni oczekiwania wielu kobiet poszukujących zegarka do różnych stylizacji. Z racji szerokiego wyboru typów drewna, czasomierze mogą być w kolorze jasnym i delikatnym lub wręcz przeciwnie, bardzo głębokim i ciemnym. Warto podkreślić unikatowość każdego z egzemplarzy, bo to natura decyduje o jego wyglądzie. Żadnego z tych zegarków nie da się odtworzyć w identyczny sposób i naprawdę wygląda to niesamowicie.

Bliżej natury i bardziej eco

Pojawienie się zegarków wykonanych z drewna to efekt coraz uważniejszego dbania o środowisko naturalne. Zegarki damskie Giacomo Design zrobione są głównie z materiałów, które podlegają całkowitemu rozpadowi, a ich produkcja zdecydowanie zmniejsza emisję szkodliwych substancji do atmosfery. Nie można powiedzieć tego o zegarkach produkowanych z plastiku czy metalu. Co więcej, marka deklaruje, że każdy zakupiony zegarek to kolejne posadzone przez nich drzewo, a proces obróbki i produkcji czasomierzy odbywa się w poszanowaniu środowiska naturalnego. Bilans jest zdecydowanie dodatni.

Zegarki damskie Giacomo Design - nowa definicja stylu

W ofercie marki znajduje się różna stylistyka, od czasomierzy bardziej sportowych aż po delikatne i kobiece modele. Wszystkie łączy nie tylko materiał, z którego zostały wykonane, ale również dbałość o projekt i jego wykonanie. Mówimy tu o delikatnej obróbce drewna, która sprawia, że drewniane bransolety i koperty nie drażnią skóry, są lekkie i miłe w dotyku. Zegarki wyposażono w kwarcowe mechanizmy japońskiej produkcji, które gwarantują precyzję odmierzania czasu. Połączenie tych wszystkich elementów sprawia, że z każdym rokiem stają się coraz popularniejsze, tym bardziej, że stosunek jakości i ceny jest bardzo korzystny.

Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 17 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Każdy z naszych klientów ma możliwość odbioru produktu na miejscu w Warszawie. Oryginalne produkty i gwarancja.

 • Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 10:00 DO 18:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa kurierem GRATIS
×