Nie znaleziono żadnego produktu. Spróbuj zmienić kryteria szukania.
Powrót

Filtrowanie / sortowanie

Jakość i design

Nie da się zaprzeczyć, że przyciągają wzrok, ale klientki często wyrażają obawę dotyczącą ich trwałości - całkowicie niepotrzebnie. Zegarek wykonany z drewna jest równie wytrzymały, jak nie lepszy niż np. te wykonane z tworzyw sztucznych lub ceramiki. Drewno jest materiałem, który podlega szczególnej obróbce, dlatego Giacomo Design inwestuje w najlepsze gatunki, które pochodzą z drzew rodzimych i egzotycznych o dużej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne. Jeśli do tego dodamy znakomitą jakość drewna, które nie zawiera wad i wykwalifikowanego specjalistę, naszemu czasomierzowi naprawdę nic nie zagraża. To doskonała propozycja dla kobiet szukających designerskich i wytrzymałych czasomierzy.

Zegarki damskie Giacomo Design wykonywane są ręcznie, a proces selekcji materiału jest bardzo surowy. Zachwyca też bogata kolorystyka, która spełni oczekiwania wielu kobiet poszukujących zegarka do różnych stylizacji. Z racji szerokiego wyboru typów drewna, czasomierze mogą być w kolorze jasnym i delikatnym lub wręcz przeciwnie, bardzo głębokim i ciemnym. Warto podkreślić unikatowość każdego z egzemplarzy, bo to natura decyduje o jego wyglądzie. Żadnego z tych zegarków nie da się odtworzyć w identyczny sposób i naprawdę wygląda to niesamowicie.

Bliżej natury i bardziej eco

Pojawienie się zegarków wykonanych z drewna to efekt coraz uważniejszego dbania o środowisko naturalne. Zegarki damskie Giacomo Design zrobione są głównie z materiałów, które podlegają całkowitemu rozpadowi, a ich produkcja zdecydowanie zmniejsza emisję szkodliwych substancji do atmosfery. Nie można powiedzieć tego o zegarkach produkowanych z plastiku czy metalu. Co więcej, marka deklaruje, że każdy zakupiony zegarek to kolejne posadzone przez nich drzewo, a proces obróbki i produkcji czasomierzy odbywa się w poszanowaniu środowiska naturalnego. Bilans jest zdecydowanie dodatni.

Zegarki damskie Giacomo Design - nowa definicja stylu

W ofercie marki znajduje się różna stylistyka, od czasomierzy bardziej sportowych aż po delikatne i kobiece modele. Wszystkie łączy nie tylko materiał, z którego zostały wykonane, ale również dbałość o projekt i jego wykonanie. Mówimy tu o delikatnej obróbce drewna, która sprawia, że drewniane bransolety i koperty nie drażnią skóry, są lekkie i miłe w dotyku. Zegarki wyposażono w kwarcowe mechanizmy japońskiej produkcji, które gwarantują precyzję odmierzania czasu. Połączenie tych wszystkich elementów sprawia, że z każdym rokiem stają się coraz popularniejsze, tym bardziej, że stosunek jakości i ceny jest bardzo korzystny.

Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 17 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Każdy z naszych klientów ma możliwość odbioru produktu na miejscu w Warszawie. Oryginalne produkty i gwarancja.

 • Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 10:00 DO 18:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa kurierem GRATIS
×