Nie znaleziono żadnego produktu. Spróbuj zmienić kryteria szukania.
Powrót

Sortowanie / filtrowanie

Historia marki

Firma powstała w 1924 roku pod nazwą Hans Gröflin AG i niezmiennie działa tak aż do 1970 roku, kiedy markę wykupił Werner Bitterli. Zmienił jej nazwę na Grovana Watch Co., Ltd. Rozpoczął się prężny rozwój, którego celem zaprzestało być tworzenie tylko mechanizmów zegarkowych, a stało się produkowanie zegarków w całości - od początku do końca. W 1971 roku wprowadzono pierwszą kolekcję zegarków Grovana. Niedługo potem pojawiły się kolekcje zegarków analogowo-kwarcowych, a sama marka rozpoczęła ekspansję na inne europejskie kraje. W 2001 roku podpisała umowę licencyjną z Revue Thommen Waldenburg dotycząca produkcji i ogólnoświatowej dystrybucji zegarków tej marki, a potem rozpoczęła produkcję dedykowanych im mechanizmów. w 2012 roku Grovana wykupiła Revue Thommen. W 2013 roku pojawiła się na największych targach zegarkowych Baselworld. Warto podkreślić, że przez cały ten czas pozostała niezależnym producentem, a wszystkie jej produkty pochodzą z tego samego miejsca. To zadziwiające, tym bardziej, że nie jest to międzynarodowe przedsiębiorstwo zatrudniające tysiące osób, tylko mała firma o rodzinnym charakterze.

Zegarki Grovana - Swiss Made

Produkowane przez nich zegarki przechodzą bardzo surową ocenę jakości, dzięki temu otrzymały znak jakości Swiss Made. To wysokie wyróżnienie należy się tylko najlepszym firmom, które pozostają dumą Szwajcarii. Własna linia produkcyjna i skupienie w jednym miejscu, pozwalają im zachować najwyższą kontrolę produkowanych mechanizmów. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że zegarki Grovana składane są ręcznie w siedzibie w Tenniken, w Szwajcarii.

W ofercie znajdziemy czasomierze doskonałej jakości i w przepięknym ponadczasowym designie. Te zegarki to zegarmistrzowski kunszt, który objawia się nie tylko w mechanizmach, ale również wyrafinowanych wzorach. Znajdziemy wśród nich zegarki sportowe i eleganckie, ale również takie, które spodobają się miłośnikom trochę innych czasomierzy. Dedykowane są kobietom i mężczyznom szukającym szwajcarskich produktów, w których łączy się zegarkowa pasja i doskonały wygląd. Szczególnie powinny przypaść do gustu osobom lubiącym połączenie dobrego stylu i tradycji.

Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 18 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Każdy z naszych klientów ma możliwość odbioru produktu na miejscu w Warszawie. Oryginalne produkty i gwarancja.

 • Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 10:00 DO 18:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa kurierem GRATIS
×