Nie znaleziono żadnego produktu. Spróbuj zmienić kryteria szukania.
Powrót

Sortowanie / filtrowanie

Historia marki Grovana

W 1924 roku powstała firma Hans Gröflin AG, która później dała początek marce Grovana. Początkowo produkowała mechanizmy i części zegarkowe i taki stan rzeczy trwał aż do 1970 roku, kiedy manufakturę wykupił Werner Bitterli. Zmienił jej nazwę na Grovana Watch Co., Ltd i postanowił całkowicie odmienić również jej produkcję. Celem stało się tworzenie nie tylko mechanizmów, ale również całych zegarków od A do Z. Dzięki tym zmianom, marka mogła przetrwać tak trudny okres, jakim dla większości szwajcarskich firm była rewolucja kwarcowa. W 1971 roku wyprodukowali pierwszą kolekcję zegarków pod nazwą Grovana. Zaraz potem pojawiły się kolejne, w tym modele analogowo-kwarcowe. Zaczęli nabierać dużego znaczenia na lokalnym rynku, więc naturalnym krokiem była ekspansja na inne rynki europejskie, co zakończyło się sporym sukcesem. W międzyczasie Grovana podpisała umowę licencyjną z Revue Thommen Waldenburg dotycząca produkcji i ogólnoświatowej dystrybucji zegarków tej marki, a potem rozpoczęła produkcję dedykowanych im mechanizmów. W 2012 roku Grovana wykupiła Revue Thommen. Kolejnym sukcesem było pojawienie się na największych targach zegarkowych - Baselworld. Aktualnie jej obecnością może cieszyć się 70 krajów świata, w tym Polska. Warto zauważyć, że ta niezwykła firma zatrudnia niewiele ponad 30 osób, co jest zadziwiające. Międzynarodowy sukces nie jest zarezerwowany tylko dla wielkich korporacji, ale również dla przedsiębiorstw o bardzo rodzinnym charakterze.

Zegarki damskie Grovana - szwajcarska jakość i kunszt

Trzeba podkreślić fakt, że wszystkie zegarki damskie Grovana wykonywane są ręcznie. Przechodzą też bardzo surową kontrolę jakości. To wszystko pozwoliło na to, że marka może poszczycić się znakiem jakości Swiss Made, który przyznawany jest tylko producentom spełniającym bardzo surowe kryteria. Własna linia produkcji i skupienie jej w jednym miejscu - w Tenniken, w Szwajcarii, pozwala na dokładną kontrolę, co znacząco wpływa na jakość końcowego produktu.

W ofercie znajdziemy czasomierze, które zachwycają eleganckim i ponadczasowym designem. Zegarki damskie Grovana to modele w różnej stylistyce, które spodobają się kobietom szukającym doskonałego wyglądu, wyśmienitej jakości i zaufania, że zakupiony przez nie zegarek będzie cieszył się niezawodnością przez wiele lat. Te czasomierze to połączenie dobrego stylu i tradycji.

Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 18 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Każdy z naszych klientów ma możliwość odbioru produktu na miejscu w Warszawie. Oryginalne produkty i gwarancja.

 • Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 10:00 DO 18:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa kurierem GRATIS
×