Nie znaleziono żadnego produktu. Spróbuj zmienić kryteria szukania.
Powrót

Sortowanie / filtrowanie

Prawie stuletnie doświadczenie marki

Firma Hans Gröflin AG, która dała początek znanej nam dziś marce Grovana, powstała w 1924 roku. Niezmiennie do lat 70. produkowała znane i niezawodne mechanizmy zegarkowe. W 1970 roku wykupił ją Werner Bitterli i tchnął w nią nowe siły i nową jakość. Zmieniono całkowicie linię produkcyjną, tak aby zacząć tworzyć zegarki od początku do końca, a nie tylko mechanizmy. Rozpoczęła się działalność znana nam dziś pod nazwą Grovana. W 1971 roku manufakturę opuściła pierwsza kolekcja zegarków pod tą nazwą. Niedługo potem kolekcja zegarków analogowo-kwarcowych. Takie zmiany umożliwiły firmie zdobycie innych rynków niż tylko szwajcarski. Grovana zaczęła być coraz bardziej popularna w krajach europejskich, ciesząc się zaufaniem i uwagą konsumentów. Stała się synonimem perfekcji i niezależności. W 2001 roku doszło do podpisania umowy licencyjnej z Revue Thommen Waldenburg, która dotyczyła produkcji i ogólnoświatowej dystrybucji zegarków tej marki. 10 lat później Grovana wykupiła Revue Thommen. Sukces jej zegarków był na tyle spektakularny, że w 2013 roku wystąpiła na Baselworld - największych targach zegarkowych świata. Zegarki męskie Grovana stały się znakiem szwajcarskiego kunsztu, w którym najlepsze mechanizmy spotykały się z doskonałym designem. Dziś jej produkty są obecne w 70 krajach świata.

Zegarki męskie Grovana - szwajcarska jakość spod znaku Swiss Made

Warto nadmienić, że Grovana nie jest ogromnym międzynarodowym przedsiębiorstwem. Co zadziwiające, nadal pozostała małą firmą o rodzinnym charakterze, a wszystkie jej produkty tworzone są od początku w tym samym miejscu - w Tenniken, w Szwajcarii. Tam przechodzą bardzo surową ocenę jakości, dzięki temu uzyskały znak jakości Swiss Made, który wyróżnia tylko najlepsze szwajcarskie marki. Własna linia produkcyjna i dokładna kontrola sprawiają, że zegarki męskie Grovana stawiane są jako przykład szwajcarskiej precyzji i ponadczasowej elegancji, a to, że są składane ręcznie, dodaje im prestiżu.

Jak już wspomnieliśmy te czasomierze to połączenie doskonałej jakości i ciekawego designu. W ofercie tej marki znajdują się zegarki eleganckie, sportowe i takie, które wyróżniają się wyglądem na tle innych marek. Oryginalne wzory nie pozwalają o sobie zapomnieć, a dokładne wykonanie budzi zaufanie, że będą niezawodne przez najbliższe dziesięciolecia. To zegarmistrzowski kunszt, który objawia się w każdym projekcie. Zegarki męskie Grovana dedykowane są klientom szukającym renomowanej marki, która korzysta z innowacyjnych rozwiązań. Nie wolno zapomnieć, że są też wyjątkowo atrakcyjne wizualnie.

Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 18 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Każdy z naszych klientów ma możliwość odbioru produktu na miejscu w Warszawie. Oryginalne produkty i gwarancja.

 • Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 10:00 DO 18:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa kurierem GRATIS
×