• Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 10:00 DO 18:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa kurierem GRATIS
×
Sortowanie / filtrowanie
Zegarki damskie Invicta

Zegarki damskie Invicta

Invicta obecna jest na rynku zegarmistrzowskim od 1837 roku, jest tym samym jedną z marek o najdłuższej historii produkcji czasomierzy. Dziesięciolecia praktyki i ogromne oddanie branży umożliwiły stworzenie marki pożądanej przez klientki oczekujące sprawdzonego i wysokojakościowego produktu.

Liczba produktów w tej kategorii: 5

Historia marki

Założyciel firmy - Raphael Picard - otworzył swoją manufakturę w połowie XIX wieku w La Chaux-de-Fonds w Szwajcarii. Bogata klientela doceniła ogromny zmysł technologiczny i wyczucie piękna zegarmistrza, więc marka zdobywała coraz większe rzesze zadowolonych klientów. Stabilny rozwój firmy zatrzymał się dopiero w latach 70. XX wieku, kiedy to rodzina Picard straciła swoją działalność. Powodem była rewolucja kwarcowa, przez którą niestety zamknęło się wiele ówczesnych manufaktur, w tym Invictę. Po 20 latach od tych zdarzeń, firma się reaktywowała dzięki wsparciu z zewnątrz. Wykupem marki zainteresowała się amerykańska firma inwestycyjna i wznowiła jej działanie. Siedziba firmy została przeniesiona do Bazylei w Szwajcarii i znajduje się tam do dnia dzisiejszego. Zyski stawały się na tyle satysfakcjonujące, że w 2005 roku otworzono fundację charytatywną wspierana przez markę - Invicta Care Foundation.

Jakie są zegarki damskie Invicta?

Zegarki damskie Invicta to wyjątkowy design, bowiem marka stosuje nieszablonowe wzornictwo np. szkieletowania, giloszowania czy techniki pozłacania. A to wszystko w bardzo przystępnych cenach. Jednak to co najbardziej zachwyca w projektach marki to jakość wybieranych materiałów. Producent zdecydował się tylko na najlepsze mechanizmy. Dlatego w zegarkach damskich Invicta stosuje się mechanizmy, takie jak: ETA (Szwajcaria), Sellita (Szwajcaria), RONDA (Szwajcaria), Citizen/Miyota (Japonia) lub mechanizmy składane z części w fabryce Invicty Technica Swiss Ebauche Microtenique (Szwajcaria).

Na który zegarek damski Invicta się zdecydować?

W asortymencie naszego sklepu znaleźć można mnóstwo kolekcji zegarków damskich Invicta. Wśród najpopularniejszych kolekcji znajdziemy m.in. Speciality, Bolt czy popularną Pro Diver. Ta ostatnia seria szczególnie przypadła klientom do gustu ze względu na swój sportowy i ciekawy projekt. Czarna tarcza posiada punktowy indeks i stylizowane wskazówki pokryte dla lepszej widoczności fluorescencyjną warstwą Tritnite. Co ciekawe, nad datownikiem umieszczono lupę, co dostarcza dodatkowych efektów wizualnych czasomierzowi. Koperta ze stali szlachetnej zwieńczona jest monochromatycznym względem koloru cyferblatu, obrotowym bezelem z kontrastową, dodającym oryginalnego stylu podziałką. Zegarek sprawdzi się zarówno podczas spotkań biznesowych, jak i na co dzień o czym świadczy klasyczna bransoleta o wysokim komforcie użytkowania.

Decydując się na zakup zegarków damskich Invicta warto zwrócić uwagę na ich zaawansowane nowoczesne technologie oraz świetną jakość. W naszym sklepie Minuta.pl oferujemy najpopularniejsze kolekcje zegarków tej marki. Kupując zegarek w naszym internetowym lub stacjonarnym sklepie Minuta, otrzymujesz:

 • 2 letnią gwarancję z możliwością przedłużenia o rok,
 • instrukcję obsługi,
 • oryginalne dokumenty producenta,
 • firmowe opakowanie.

Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 18 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Każdy z naszych klientów ma możliwość odbioru produktu na miejscu w Warszawie. Oryginalne produkty i gwarancja.