Zegarki damskie Invicta

Invicta obecna jest na rynku zegarmistrzowskim od 1837 roku, jest tym samym jedną z marek o najdłuższej historii produkcji czasomierzy. Dziesięciolecia praktyki i ogromne oddanie branży umożliwiły stworzenie marki pożądanej przez klientki oczekujące sprawdzonego i wysokojakościowego produktu.

Historia marki

Założyciel firmy - Raphael Picard - otworzył swoją manufakturę w połowie XIX wieku w La Chaux-de-Fonds w Szwajcarii. Bogata klientela doceniła ogromny zmysł technologiczny i wyczucie piękna zegarmistrza, więc marka zdobywała coraz większe rzesze zadowolonych klientów. Stabilny rozwój firmy zatrzymał się dopiero w latach 70. XX wieku, kiedy to rodzina Picard straciła swoją działalność. Powodem była rewolucja kwarcowa, przez którą niestety zamknęło się wiele ówczesnych manufaktur, w tym Invictę. Po 20 latach od tych zdarzeń, firma się reaktywowała dzięki wsparciu z zewnątrz. Wykupem marki zainteresowała się amerykańska firma inwestycyjna i wznowiła jej działanie. Siedziba firmy została przeniesiona do Bazylei w Szwajcarii i znajduje się tam do dnia dzisiejszego. Zyski stawały się na tyle satysfakcjonujące, że w 2005 roku otworzono fundację charytatywną wspierana przez markę - Invicta Care Foundation.

Luksusowe zegarki damskie Invicta

Firma od ponad stu pięćdziesięciu lat nie zmieniła filozofii swojej działalności. Jej podstawowymi filarami są: innowacyjność, jakość, piękno i budowanie zaufania. Nie wolno jednak zapomnieć, że głównym założeniem firmy było stworzenie produktu ekskluzywnego, dlatego do produkcji zegarków damskich stosują wiele ciekawych i nowatorskich technik oraz materiałów charakterystycznych dla tej grupy produktów (szkieletowania, giloszowania, techniki pozłacania). Invicta nie jest jednak marką, na którą stać tylko najbogatszych. Szwajcarska jakość stała się wartością dostępną dla wszystkich. Pełnowartościowy zegarek damski tego producenta można zakupić w przystępnej cenie.

Technologia i piękno

W zegarkach damskich Invicta stosuje się szwajcarskie mechanizmy: ETA, Sellita, ROND oraz japońskie - Citizen/Miyota. Część czasomierzy wyposażona jest w mechanizmy składane w fabryce Invicty Technica Swiss Ebauche Microtenique. Dla producenta równie ważna jest estetyka i końcowy efekt wizualny, dlatego zegarki damskie są dopracowane w najdrobniejszym szczególe. Jasne i przejrzyste tarcze zestawiają się z bogato zdobionymi kopertami i bransoletami. Czasomierze przyciągają wzrok, dają poczucie luksusu i stanowią doskonały końcowy szlif każdej stylizacji.

Sortuj po:
Liczba produktów w tej kategorii: 4
Filtrowanie / sortowanie
Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 16 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Każdy z naszych klientów ma możliwość odbioru produktu na miejscu w Warszawie. Oryginalne produkty i gwarancja.

 • Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 9:00 DO 19:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa kurierem GRATIS
×