Zegarki męskie Invicta

Invicta jest firmą o jednej z najdłuższych tradycji w produkcji zegarków. Dziesięciolecia doświadczenia i ogromna pasja w tworzeniu czasomierzy umożliwiły stworzenie marki, która sama w sobie jest już legendą, a jej produkty na rynku zegarmistrzowskim cieszą wzrok już ponad półtora wieku.

Historia marki

Początki marki sięgają pierwszej połowy XIX wieku, wtedy bowiem, w 1837 roku założyciel Raphael Picard wyprodukował w swojej manufakturze pierwszy zegarek. Szwajcarska precyzja i zmysł technologiczny pozwoliły marce na szybki rozwój i zdobycie bogatej klienteli. Firma znajdowała się w rodzinie Picard ponad 100 lat do czasu kryzysu w 1970 roku, kiedy doszło do upadku wielu szwajcarskich manufaktur. Niestety Invicta zakończyła wtedy swoją działalność. Niespełna 20 lat później wykupem marki zainteresowała się amerykańska firma inwestycyjna i wznowiła jej działanie. Siedziba firmy została przeniesiona do Bazylei w Szwajcarii i znajduje się tam do dnia dzisiejszego. Odświeżenie marki o tak długiej tradycji oraz stworzenie fundacji charytatywnej Invicta Care Foundation były doskonałym pomysłem, również wizerunkowym.

Ekskluzywne zegarki męskie Invicta

Firma wróciła na rynek prezentując kolekcję Lupah, która odniosła spory sukces, a klienci powitali markę z dużym zainteresowaniem. Filozofia Invicty jest niezmienna od ponad stu pięćdziesięciu lat. Jej podstawowe filary to: pasja, jakość, innowacje i budowanie zaufania. W produkcji zegarków stosują wiele ciekawych i nowatorskich technik oraz materiałów charakterystycznych dla ekskluzywnych producentów (szkieletowania, giloszowania, techniki pozłacania). Pozostają przy tym marką, na którą nie muszą decydować się tylko najbogatsi. Szwajcarska jakość stała się wartością dostępną dla wszystkich.

Technologia i piękno

W zegarkach męskich Invicta stosuje się szwajcarskie mechanizmy: ETA, Sellita, ROND oraz japońskie - Citizen/Miyota. Część czasomierzy wyposażona jest w mechanizmy składane w fabryce Invicty Technica Swiss Ebauche Microtenique. Producent nieustająco podnosi jakość swoich produktów wykorzystując najnowsze zdobycze branży zegarmistrzowskiej, ale stawia również na estetykę wykonania, elegancje i luksus. Dlatego oglądając naszą ofertę nie sposób nie zauważyć, że są piękne i dopracowane.

Zegarki męskie Invicta

W ofercie naszego sklepu znajdują się między innymi zegarki męskie z kilku najważniejszych kolekcji Invicta: Pro Diver, Specialty, Speedway czy I-Force. Każda z nich charakteryzuje się zupełnie inną stylistyką, dlatego przypadną do gustu różnym klientom. Miłośnicy szwajcarskich czasomierzy powinni zapoznać się z tą marką i zwrócić uwagę na jej fenomen.

Sortuj po:
Liczba produktów w tej kategorii: 51
Filtrowanie / sortowanie
Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 16 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Każdy z naszych klientów ma możliwość odbioru produktu na miejscu w Warszawie. Oryginalne produkty i gwarancja.

 • Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 9:00 DO 19:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa kurierem GRATIS
×