• Kontakt
 • MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE OD PON. DO PT. OD 9:00 DO 19:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa GRATIS od 200 zł
×
Filtrowanie / sortowanie

Zegarki damskie Jowissa

Jowissa to marka, której niezaprzeczalnym atutem jest produkcja zegarków o niespotykanej formie i bardzo wysokiej jakości. Tym bardziej, że słynie z szwajcarskiej precyzji i wyjątkowo ciekawej estetyki, którą uzyskuje dzięki zastosowaniu wielopłaszczyznowych szkiełek i bardzo nasyconym świeżym barwom. Jest to doskonała propozycja dla kobiet, które poszukują zegarków unikatowych i interesujących, a przy tym w bardzo rozsądnych cenach.

Historia i filozofia marki

W 1951 roku certyfikowany mistrz zegarmistrzostwa Josef Wyss założył firmę, która rozpoczęła produkcję pięknych i zarazem eleganckich szwajcarskich zegarków. Nazwał ją Jowissa, co było kombinacją liter jego imienia i nazwiska, którą dodatkowo uprościł artykulacyjnie. Zanim to się stało przez wiele lat zdobywał doświadczenie w branży, które utwierdziło go w przekonaniu, że może rozpocząć produkcję własnych projektów zegarków. Niewielkie możliwości finansowe właściciela zmusiły go do rozpoczęcia działalności na terenie własnego domu przy Hasenmattstrasse 29 w Bettlach, jednak po kilku latach wytężonej pracy i zwiększonych zyskach, otworzył fabrykę niedaleko swojego miejsca zamieszkania. Przez dwadzieścia lat fabryka znajdowała się w tym samym miejscu, jednak prężny rozwój i wzrost popularności marki, w tym poszerzenie kadry pracowniczej, zmusiło go do zmiany na dużo większe lokum. W działalność ojca zaangażowały się dzieci, które w pełnym oddaniu kultywowały praktyki ojca. Aktualnie za zarządzanie i marketing firmy odpowiedzialny jest syn Josefa Wyssa - Leander Wyss.

Finezyjne piękno i jakość zegarków damskich

Marka oferuje zegarki damskie o bardzo zdecydowanych kształtach i barwach. To niezwykłe podejście do odważnego projektowania czasomierzy, przekłada się na ogromne zainteresowanie kobiet. Klientki cenią wysoką jakość i przywiązanie do dbałości o najdrobniejszy element każdego z produktów Jowissa, które same sobą prezentują najbardziej oczekiwane cechy doskonałych czasomierzy. Są przede wszystkim bardzo atrakcyjne wizualnie. Producent chętnie wykorzystuje żywe barwy i ciekawe efekty gry światłem, poprzez zastosowanie szkiełek ciętych pod różnym kątem. Koperty są małe i bardzo delikatne, ale zastosowane w nich materiały gwarantują, że jest to tylko pozorna delikatność. Zarówno mineralne szkła, wysokogatunkowa stal i wytrzymałe skóry naturalne, zabezpieczają zegarki damskie przed niespodziewanym uszkodzeniem. W ofercie naszego sklepu kobiety znajdą czasomierze, które będą zwracać na siebie uwagę eleganckim wzornictwem w niebanalnej odsłonie, a duży wybór modeli pozwoli każdej klientce odnaleźć coś wyjątkowego, co sprawi się poczuje się pięknie i luksusowo.

Sortuj po:
Znaleziono: 44
Znaleziono: 44
Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
  od 200 zł
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 14 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Każdy z naszych klientów ma możliwość odbioru produktu na miejscu w Warszawie. Oryginalne produkty i gwarancja.