Zegarki REC - zegarki męskie i damskie

Zegarki REC

Marka pojawiła się na rynku zegarmistrzowskim niedawno, ale z pewnością budzi spore zainteresowanie i ogromne emocje. Wszystko dzięki interesującej filozofii i niebywałym projektom, z których każdy jest na swój sposób unikatowy. Poznajcie bliżej jej założenia i zegarki Rec, które zachwycają zupełnie innym podejściem do recyklingu.

Liczba produktów w tej kategorii: 5
Sortowanie / filtrowanie

Filozofia recyklingu starych aut

REC powstało w 2014 roku z inicjatywy dwóch przyjaciół i biznesmenów z Danii - Christiana Felixa Mygha and Jonathana Kampstrupa. W tym samym roku zaprezentowali swoją kolekcję Mini Cooper. Stworzyli markę, która miała 3 proste założenia - unikatowość, recykling i stworzenie całkiem nowych zegarków o ciekawej filozofii. Zaczęli interesować się motoryzacją, która miała oddawać w zegarkach ducha starszych aut, opowiadać ich historię i przywoływać magię. Odzyskują ikony motoryzacji, wykorzystują ich fragmenty z zachowaniem troski o projekt i wkomponowują je w swoje czasomierze. Dzięki temu, żaden z ich zegarków nie jest powtarzalny i nie da się go skopiować, stają się unikalnymi egzemplarzami.

Geneza nazwy wynika z tej filozofii, ponieważ REX to początek słów recover, recycle, reclaim. Na każdej tarczy zegarka odbija się historia auta, które dało jej początek. Czasomierz opowiada historię i nawiązuje swoim projektem do charakterystyki auta. Sami o sobie piszą: “Połączyliśmy nasze serca, dusze i ciężką pracę, dbamy o te kolekcje, starając się perfekcyjnie połączyć wyraziste projekty, subtelne referencje, ręcznie wykonane komponenty klasy premium i naprawdę wyjątkową opowieść.”

Jakie są zegarki REC?

Zegarki REC definiują trzy najważniejsze założenia: unikatowość, recykling i świeżość projektu. Te trzy zasady tworzą misję firmy, która przyświeca jej od samego początku i nie zmieniła się do dzisiaj. Twórcy od początku interesowali się motoryzacją, a ich miłość do samochodów połączyli z produkcją zegarków. Z tej mieszanki powstały zegarki REC, których projekt opowiada historię starszych samochodów. Jak tego dokonali?

Założenie wydaje się być genialne w swojej prostocie. Producent odzyskuje ikony motoryzacji po to, aby wykorzystać ich fragmenty i wkomponować je w czasomierze. Dzięki temu wszystkie zegarki REC są unikatowe i niepowtarzalne, a ich tarcze kryją historię auta, które dało jej początek.

Dla kogo zegarki REC?

W asortymencie marki znajdziemy tylko czasomierze dla mężczyzn, zatem główną grupą klientów są panowie, pasjonujący się motoryzacją, a szczególnie jej fascynującą historią. Zegarki REC przypadną do gustu zarówno kolekcjonerom unikatowych czasomierzy, jak i panom ceniącym sobie najwyższą jakość wykonania. Niezwykły design czasomierzy widoczny jest w pięknych liniach zegarka, wyjątkowych tarczach i odwołaniach do klasycznych modeli samochodów. Zegarki REC to wyjątkowe urządzenia dla mężczyzn szukających czegoś nietuzinkowego, co odda ich pasję w każdym aspekcie.

W asortymencie naszego sklepu stacjonarnego oraz internetowego Minuta znaleźć można wszystkie kolekcje zegarków REC. Serie są na tyle różnorodne, że najbardziej wymagający klient z pewnością znajdzie czasomierz idealny dla siebie. Wśród najpopularniejszych kolekcji zegarków REC znaleźć można m.in.: kolekcję inspirowaną Fordem Mustangiem, Porshe 911, P-51 czy serie zachwycające Cooper C3 i Mini Mark.

Decydując się na zakup zegarków REC warto zwrócić uwagę na misję jaka towarzyszy marce od początku działalności oraz na unikatowość produktów. W naszym sklepie Minuta.pl oferujemy najpopularniejsze kolekcje zegarków tej marki. Kupując zegarek w naszym internetowym lub stacjonarnym sklepie Minuta, otrzymujesz:

 • 2 letnią gwarancję,
 • instrukcję obsługi,
 • oryginalne dokumenty producenta,
 • firmowe opakowanie.

Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 18 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Każdy z naszych klientów ma możliwość odbioru produktu na miejscu w Warszawie. Oryginalne produkty i gwarancja.

 • Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 10:00 DO 18:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa kurierem GRATIS
×