Zegarki damskie Reebok

Reebok to firma o bardzo długich korzeniach w branży sportowej. Produkuje odzież, buty i akcesoria dla osób nastawionych na aktywny tryb życia, ale również takich, które widzą się w swobodnym stylu wielkich miast. Nie jest więc niczym zaskakującym, że w asortymencie pojawiły się także zegarki dla kobiet poszukujących podobnej stylistyki. Reebok zdobywa coraz większą popularność wśród klientek, które potrzebują sportowych dodatków o bardzo ciekawym designie.

Historia marki

W 1895 roku Joseph William Foster zaczął pracować nad projektem specjalistycznych butów do biegania, które miały mieć zwiększoną przyczepność dzięki zastosowanym kolcom. Stworzył pierwsze buty dla biegaczy, które zachwyciły świat sportu, a on mógł z powodzeniem prowadzić działalność i wprowadzać do oferty coraz doskonalsze modele. W 1958 roku dwóch wnuków Josepha Williama Fostera - Jeffrey i Joseph - założyli firmę Mercury sports, której nazwę dwa lata później zmienili na Reebok. Prawdziwym sukcesem okazały się lata 80., w których kobiety zaczęły poważnie interesować się aktywnością fizyczną i uczestniczyć w zajęciach fitness. Reebok spełniał oczekiwania konsumentów i proponował rzeczy specjalnie projektowane pod konkretne dziedziny sportowe. Zaczęły pojawiać się buty i stroje dedykowane kobietom aktywnym i pełnym sportowej pasji, a marka święciła triumfy wprowadzając coraz nowsze i bardziej zaawansowane produkty, w tym również zegarki. W 2005 roku Reebok został sprzedany firmie Adidas.

Sportowa pasja i radość życia

Zegarki damskie Reeboka wpisują się w filozofię marki. Warto wspomnieć, że sama nazwa firmy wywodzi się od antylopy afrykańskiej - ridboka szarego i takie miały być właśnie jej produkty: pełne pasji, życia, szybkości i uniwersalnego piękna. Marka miała pokazywać, że aktywność sportowa jest naturalnym aspektem życia i powinna być jego stałym elementem. Przełożyło się to na projektowane zegarki, które zaskakują ciekawym designem, wytrzymałością i nieszablonowymi połaczeniami głębokich barw. W ofercie znajdziemy zegarki damskie o różnej stylistyce, tak aby każda klientka znalazła coś odpowiedniego do swojego gustu. Jest to też jedna z niewielu marek, która oferuje tak duży wybór modeli unisex, stawiających na uniwersalne potrzeby kobiet i mężczyzn. Reebok łączy w sobie ciekawy design, wysoką jakość i przystępną cenę.

Znaleziono: 29
Filtrowanie / sortowanie
Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 16 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Każdy z naszych klientów ma możliwość odbioru produktu na miejscu w Warszawie. Oryginalne produkty i gwarancja.

 • Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 9:00 DO 19:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa kurierem GRATIS
×