Zegarki męskie Reebok

Reebok to marka, której nie trzeba przedstawiać. Słynie z produkcji odzieży, butów sportowych i akcesoriów, w tym również zegarków. Produkty tej marki cieszą się ogromnym powodzeniem ze względu na doskonałą jakość i ciekawy design. Zdobywa klientów nie tylko związanych ze sportem, ale również takich, którzy poszukują swobodnego miejskiego stylu.

Historia marki

Pierwsza marką, która historycznie była związana z Reebokiem była firma J.W. Fosters and Son Limited., której podwaliny powstały w 1895 roku. To właśnie wtedy właściciel rozpoczął pracę nad projektem kolczastych butów do biegania. Takiego obuwia nikt wcześniej nie opracował, dlatego natychmiast zdobyło popularność, szczególnie wśród zawodowych biegaczy. W 1958 roku dwóch wnuków Josepha Williama Fostera - Jeffrey i Joseph - założyli firmę Mercury sports, której nazwę dwa lata później zmienili na Reebok. Początkowo w asortymencie były tylko buty, później również ubrania aż do momentu, w którym firma zaczęła wprowadzać coraz nowe akcesoria, w tym zegarki męskie. Na świecie zapanowała moda na bycie fit, a Reebok w tym temacie czuł się doskonale. Rozpoczął się prężny rozwój, który pozwolił firmie zaistnieć w światowej świadomości.

Reebok - zegarki męskie

Zegarki męskie Reebok zwracają uwagę na niezobowiązującym podejściem do sportu. W ofercie znajdziemy zegarki, które charakteryzują się ciekawą formą, oryginalnymi zestawieniami kolorów i stylistyką łączącą w sobie zarówno miejską swobodę, jak i nastawienie na aktywność. Marka działa zgodnie z filozofią, która doskonale wpisuje się w jej produkty, bowiem nazwa Reebok pochodzi od antylopy afrykańskiej - ridboka szarego i tak jak ona ma być pełna wigoru, radości i zachwycać doskonałą formą. Reebok realizuje te założenia produkując czasomierze ciekawe i pełne energii. Produkowane są z materiałów wytrzymałych, odpornych na różne warunki, z którymi muszą się mierzyć. Doskonale sprawdzą się zarówno u osób związanych ze sportem, jak i fanów swobodnego stylu bycia.

Sortuj po:
Znaleziono: 39
Znaleziono: 39
Filtrowanie / sortowanie
Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 16 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Każdy z naszych klientów ma możliwość odbioru produktu na miejscu w Warszawie. Oryginalne produkty i gwarancja.

 • Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 9:00 DO 19:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa kurierem GRATIS
×