Zegarki Sekonda - zegarki męskie i damskie

Zegarki Sekonda

Sekonda to jedna z najpopularniejszych brytyjskich marek, która potrafi połączyć piękno, jakość i bardzo przystępne ceny. Wszystkie te cechy sprawiają, że zegarki Sekonda z każdym rokiem zyskują na popularności, również na polskim rynku. Nie bez znaczenia pozostaje ugruntowana pozycja w branży i wszechstronność w projektowaniu, bo w ofercie marki znajdują zegarki eleganckie, codzienne oraz sportowe, a ich wybór jest naprawdę szeroki.

$$$
Sortuj po:
Liczba produktów w tej kategorii: 21
Filtrowanie / sortowanie
###

Historia marki

Wszystko zaczęło się w 1966 roku, kiedy firma rozpoczęła współpracę z rosyjskimi producentami zegarków mechanicznych. Celem było zapewnienie brytyjskim odbiorcom zegarków o wysokiej jakości oraz ciekawym designie i cel ten został osiągnięty bardzo szybko. Przyczyniły się do tego także szeroko zakrojone kampanie marketingowe, więc marka rozpoczęła również ekspansję na inne rynki i stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm w Wielkiej Brytanii. Już pod koniec lat 80. sprzedawała milion zegarków rocznie, a w 1998 była najchętniej wybieraną brytyjską marką w branży zegarmistrzowskiej.

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, w 1991 roku rozpoczęła projekt, którego celem miało być podniesienie znaczenia marki, jako firmy ceniącej nie tylko piękne projekty, ale również wysoką jakość. Od tamtej pory zegarki Sekonda poddawane są jeszcze bardziej rygorystycznym procedurom i testom, które potwierdzają, że każdy sygnowany przez nich czasomierz jest dopracowany w najdrobniejszym szczególe. Zegarki Sekonda stały się wzorem dla konkurencyjnych marek, udowadniając, że inwestycja w jakość bez drastycznego podnoszenia cen jest możliwa. Jednocześnie firma nie zapomniała o znakomitym designie, który pokrywa się z najnowszymi trendami w modzie damskiej i męskiej.

Jakość i wzornictwo

Marka od lat zdaje sobie sprawę z tego, że miarą sukcesu jest również szeroki wachlarz modeli do wyboru. Tym sposobem w ofercie znalazły się nie tylko zegarki dla kobiet i mężczyzn, ale również dla dzieci. Dodatkowo, marka przedstawia modele eleganckie, casualowe oraz sportowe. Wiele z nich reprezentuje różne style, więc znakomicie spełniają oczekiwania klientów o odmiennych gustach i potrzebach. Taka wszechstronność sprawia, że nie ma osoby, która nie odnajdzie w ich ofercie czegoś interesującego.

Sekonda w krótkim czasie stała się firmą o globalnym znaczeniu i jedną z najbardziej rozpoznawalnych na brytyjskim rynku modowym. Jej sklepy obecne są w 66 krajach na świecie, a co roku przybywa coraz więcej jej zwolenników, tym bardziej, że zegarki Sekonda to znakomity stosunek jakości do ceny i szeroka oferta modeli - od wzorów tradycyjnych i klasycznych, aż po innowacyjne projekty i nowoczesny design.

Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 17 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Każdy z naszych klientów ma możliwość odbioru produktu na miejscu w Warszawie. Oryginalne produkty i gwarancja.

 • Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 10:00 DO 18:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa kurierem GRATIS
×