Zegarki Skagen Connected

Skagen od lat proponuje swoim klientom zegarki bardzo klasyczne i proste w swojej formie, które zachwycają surowym i oszczędnym pięknem. Skagen to jednak nie tylko efekt wizualny. Marka inwestuje duże środki w nowoczesne technologie, które zaprezentowała w swojej najnowszej ofercie i tym samym wprowadziła na rynek smartwatche o bardzo eleganckim designie. Skagen Connected pozostało wierne filozofii uniwersalnego i skromnego uroku zegarków damskich i męskich.

Historia i inspiracje

Firma Skagen to dzieło duńskiego małżeństwa, które zainspirowane pięknem skandynawskiego wybrzeża, postanowiło zaprezentować je na rynku zegarmistrzowskim USA. W 1989 otworzyli działalność, w której początkowo mieli tylko importować zegarki ze Skandynawii, jednak rozpoczęli własną produkcję. Inspiracją do stworzenia linii zegarków Skagen i Skagen Connected była mała wioska rybacka o tej samej nazwie. Spotykają się tam dwa prądy morskie, które dają niezwykły wizualny efekt łączących się wód, do których nawiązanie widać w logo firmy. Właściciele oddali w swoich projektach piękno tamtejszego krajobrazu i architektury, w tym zgaszone barwy oceanu, duńskiego nieba i roślinności, a także architektury regionu. Skagen stał się marką międzynarodową, a w 2015 roku dołączył do Grupy Fossil.

Hybrydy Skagena

Firma w 2016 roku ogłosiła nowe rozwiązania technologiczne swoich zegarków. Najprościej powiedzieć, że stworzyła modele hybrydowe, które łączą się ze smartfonem. Zegarki nie miały być jednak konkurencją dla znanych nam smartwatchy, tylko zupełnie inną formą, która wypełniła lukę na produkty bardzo nowoczesne, a jednak zamknięte w klasycznej formie. Tym samym uzyskaliśmy czasomierz, który wygląda jak klasyczny zegarek, ale łączy się z naszym telefonem w obydwu kierunkach. W najpopularniejszej serii dostępnej w naszym sklepie - Hagen Connected, widzimy na tarczy podstawowe funkcje krokomierza i progresu aktywności, ale głębiej ukryte są możliwości, które nas zaskoczą: sygnał wibracyjny nadchodzących wiadomości i połączeń, możliwość sterowania muzyką i innymi aplikacjami telefonu, ustawienia migawki aparatu czy opcji monitorowania snu. Wszystko to odbywa się za pomocą technologii Bluetooth. Oczywiście tych funkcji jest znacznie więcej, więc doskonale sprawdzą się u klientów, którzy potrzebują ciągłego kontaktu ze swoim smartfonem, a nie chcą przy tym zbyt nowoczesnego designu samego zegarka.

Znaleziono: 2
Filtrowanie / sortowanie
Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 16 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Każdy z naszych klientów ma możliwość odbioru produktu na miejscu w Warszawie. Oryginalne produkty i gwarancja.

 • Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 9:00 DO 19:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa kurierem GRATIS
×