Zegarki męskie Sturmanskie

Zegarki męskie Sturmanskie to wiele lat tradycji połączonej z najlepszą jakością wykonania i odpornością na nawet najcięższe warunki. Są to pierwsze zegarki dla pilotów, które powstały na zamówienie radzieckiego lotnictwa wojskowego. Poznajcie bliżej tę wyjątkową markę.

Po tym jak marka postanowiła stworzyć zegarek dla szkoły wojskowej w ZSRR, nastąpił jej szybki rozwój, dzięki któremu znalazła się w czołówce najlepszych światowych firm w tej branży. Warto jednak wspomnieć, że zegarki Sturmanskie to nie tylko czasomierze dla pilotów. Coś dla siebie znajdą również zwolennicy ekstremalnych eskapad. Z myślą o nich powstały specjalne kolekcje podróżnicze, wyposażone we wskaźnik 24 stref czasowych.

Zegarki męskie Sturmanskie - czerpią ze świata

Mimo to, najpopularniejsze serie zegarków męskich Sturmanskie to te dedykowany ważnym wydarzeniom ze świata. Znajdziemy tu kolekcje "Sputnik" - nawiązująca do wystrzelenia w kosmos pierwszego sztucznego satelity, "Artic" - która powstała na zlecenie sowieckiej wyprawy na biegun północny,"Strela" - produkowana dla generałów najwyższej rangi czy "Open Space" - upamiętniająca pierwszy spacer w otwartej przestrzeni kosmicznej.

Zegarki męskie Sturmanskie - dla kogo?

Mężczyźni, którzy zdecydują się nosić na swoim nadgarstku czasomierz sygnowany marką Sturmanskie, są z pewnością ludzi twardo stąpającymi po ziemi, którzy wiedzą czego chcą i mają konkretnie zdefiniowane cele. Oprócz tego, wydarzenia ze świata nie są im obojętne, podobnie jak ich aspekt historyczny. Doceniają w zegarkach ich doskonałe wykonanie i najlepsze mechanizmy automatyczne.

Sortuj po:
Liczba produktów w tej kategorii: 52
Filtrowanie / sortowanie

Zegarki męskie Sturmanskie

Wieloletnia tradycja, najlepsza jakość wykonania i wytrzymałość w najgorszych warunkach - tak w skrócie można opisać zegarki męskie Strumanskie. Są to pierwsze zegarki dla pilotów, które powstały na zamówienie radzieckiego lotnictwa wojskowego. Poznajcie bliżej tę wyjątkową markę.

Zegarki męskie Strumanskie to gratka dla miłośników historii. Wieloletnia tradycja marki sięga 1949 roku. To wtedy pojawiły się pierwsze modele zaprojektowane z myślą o szkole wojskowej w Związku Radzieckim. Absolwenci zostali nagradzani zegarkiem męskim Sturmanskie, a marka w ten sposób budowała swoją pozycję na rynku i stawala się rozpoznawalna wśród elity. W szybki czasie producent przebił się na ogólnodostępny rynek zegarmistrzowski i ukierunkował swoje działania w kierunku konkretnej grupy społecznej, jaką są piloci. Były to więc unikatowe czasomierze, chętnie wykorzystywane przez pilotów latających nie tylko wojskowymi maszynami, ale także pilotów cywilnych.

Zegarki męskie Sturmanskie dla panów kochających historię

Zegarki Sturmanskie to modele przeznaczone dla mężczyzn, którzy przywiązują wagę do tradycji oraz cenią w urządzeniach ich unikatowość i doskonałą jakość. To nie tylko zegarki dla pilotów. W ofercie znaleźć można również modele podróżnicze, wyposażone we wskaźnik 24 stref czasowych. Zegarki napędzane są przez mechanizmy automatyczne lub kwarcowe, takich producentów jak Vostok, Miyota czy Seiko.

Zegarki męskie Sturmanskie - czasomierze opowiadają historię

Projekty marki są inspirowane ważnymi wydarzeniami ze świata i tak powstały kolekcje: "Sputnik" - nawiązująca do wystrzelenia w kosmos pierwszego sztucznego satelity, "Artic" - która powstała na zlecenie sowieckiej wyprawy na biegun północny, "Strela" - produkowana dla generałów najwyższej rangi czy "Open Space" - upamiętniająca pierwszy spacer w otwartej przestrzeni kosmicznej.

Powstał by uczcić pierwszy lot w kosmos

Jednym z wyjątkowych modeli, jest zegarek męski Sturmanskie z kolekcji Gagarin. Jak sama nazwa wskazuje, powstał aby upamiętnić 50 rocznicę lotu Jurija Gagarina w kosmos. Model posiada kopertę z lekkiego tytanu i czarnej powłoki PVD. Pod mineralnym szkiełkiem umieszczono czarną tarczę z logo marki oraz indeksem arabskim. Całość zapięto czarnym, skórzanym paskiem i zabezpieczono przed przypadkowym zachlapaniem wodoszczelnością klasy 5 ATM. Czasomierz prezentuje się niezwykle stylowo i od razu przyciąga wzrok każdego wielbiciela zegarków.

Zegarek niczym Sputnik

Warto wspomnieć o kolekcji Sputnik, nawiązującej do wystrzelenia w kosmos pierwszego sztucznego satelity. Ciemną tarczę wyposażono w mieszany indeks, kontrastujące wskazówki i grafikę globusa. Zegarek zbudowany jest na podstawie koperty ze stali szlachetnej oraz skórzanego paska w ciemnym, najczęściej brązowym kolorze. Sercem czasomierza jest manualny mechanizm 2609 POLJOT, który nakręcany jest ręcznie i nie wymaga baterii.

Decydując się na zakup zegarków męskich Sturmanskie, wybieramy jedną z bardziej prestiżowych marek na rynku zegarmistrzowskim, o długoletniej tradycji i ciekawej historii. Warto wspomnieć, że niektóre czasomierze wyposażono w mechanizmy automatyczne, czyli napędzane ruchem ciała. Kupując zegarek w naszym internetowym lub stacjonarnym sklepie Minuta, otrzymujesz:

 • 2 letnią gwarancję,
 • instrukcję obsługi,
 • oryginalne dokumenty producenta,
 • firmowe opakowanie.

Jeżeli po zakupie zegarka uznasz, że nie spełnia on twoich oczekiwań, w ciągu 100 dni od daty odbioru można go zwrócić. Kupując w Minuta.pl otrzymujesz darmową dostawę kurierem DHL, bez względu na kwotę zamówienia.

Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 17 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Każdy z naszych klientów ma możliwość odbioru produktu na miejscu w Warszawie. Oryginalne produkty i gwarancja.

 • Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 10:00 DO 18:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa kurierem GRATIS
×