Nie znaleziono żadnego produktu. Spróbuj zmienić kryteria szukania.
Powrót

Filtrowanie / sortowanie

Historia i inspiracje marki

Cult Clothing Co została założona przez Iana Hibbs'a i Juliana Dunkertona w Cheltenham w 1985 roku. Początkowo były to małe sklepy odzieżowe, które oferowały ubrania damskie i męskie. Jej bardzo intensywny rozwój przypadł na lata 90., kiedy poszczególne butki pojawiły się w miasteczkach uniwersyteckich i zainteresowały klientów nie tylko wygodnymi i wysokojakościowymi strojami, ale przede wszystkim niepowtarzalnym charakterem. W 2004 roku powstał pierwszy sklep pod nazwą Superdry w Covent Garden w Londynie. Po 2005 roku rozpoczął się dynamiczny rozwój marki, która zaczęła zdobywać również zagraniczne rynki modowe.

Wśród charakterystycznych elementów, którymi zdobione są zegarki Superdry są japońskie napisy, które zobaczymy na tarczach i paskach czasomierzy. Jest to zabieg analogiczny do japońskiego zamiłowania do napisów angielskich na ich produktach. Taki chwyt językowy w Japonii nazywa się Engrish. Co ciekawe, większość napisów na tych zegarkach nie ma znaczenia w prostym tłumaczeniu z języka japońskiego, bo firma oficjalnie przyznaje się, że korzysta z translatora, który nie jest do końca doskonały, co więcej zupełnie im nie zależy, aby zegarki zdobiły oryginalne japońskie frazy - mają być tylko ozdobą.

Niepowtarzalny i szalony design

Superdry charakteryzuje się bardzo odważnym wzornictwem pełnym nasyconych barw i ciekawych zestawień kolorów i materiałów. Zegarki są bardzo nowoczesne i wyjątkowo stylowe. Nie da się przejść obok nich obojętnie. Zaskakują formą i niepowtarzalnymi akcentami zdobniczymi. Bez wątpienia dedykowane są osobom, które chcą szokować, mają pogodne i radosne nastawienie do życia, ale przede wszystkim zależy im na wysokiej jakości. Czasomierze Superdry tworzone są z materiałów o wysokiej wytrzymałości na uszkodzenia i odbarwienia.

Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 17 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Każdy z naszych klientów ma możliwość odbioru produktu na miejscu w Warszawie. Oryginalne produkty i gwarancja.

 • Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 10:00 DO 18:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa kurierem GRATIS
×