Zegarki Thom Olson

Thom Olson to marka, która jak żadna inna stawia na swobodę, optymizm i nowoczesność. Wartości, które sobą reprezentuje, sprawiają, że szybko nabiera światowego znaczenia na rynku zegarków modowych. Jeśli dodamy do tego atrakcyjny wygląd i dobrą jakość komponentów, zyskujemy produkt, który przyciąga uwagę konsumentów.

Kalifornijskie korzenie i prosta filozofia

Zegarki Thom Olson to kwintesencja tego regionu, który postrzegany jest jako doskonała przestrzeń do osobistego rozwoju, zdrowej rywalizacji w dążeniu do sukcesu i swobody. Ta otwartość i kreatywność sprawia, że marki związane z Kalifornią skazane są na sukces. Tak samo jest w przypadku Thom Olson. Mamy przed sobą producenta, który nie tylko nakierowany jest na entuzjazm i bogatą kolorystykę, ale także na zdolność natychmiastowej transformacji i łamania wszelkich reguł. Kalifornijczycy, którzy postawili sobie takie cele, stworzyli niezwykła firmę, której obceność jest silnie zaznaczona w mediach społecznościowych i która przede wszystkim stawia na klienta i jego potrzeby.

Zegarki Thom Olson - wyjątkowa mieszanka stylów

Kalifornijski styl to bardzo swobodna stylistyka, która łączy w sobie zaskakujące elementy. Projekty są jednak zrównoważone i harmonijne. Zegarki Thom Olson to połączenie skandynawskiej estetyki, którą zobaczymy w smukłych kopertach i oszczędnych tarczach; mody rodem z wybiegów, w tym miłej dla oka pastelowej kolorystyki i stylu vintage, który objawia się w ciekawych wykończeniach ich projektów. Zegarki Thom Olson to odpowiedź na potrzeby młodych duchem i energicznych ludzi.

Ich kolekcje przepełnione są wysmakowaną elegancją i ciekawymi akcentami zdobniczymi. W projektach zobaczymy bardzo interesujące zastosowanie charmsów, jako elementów dekoracyjnych paska oraz bogatą kolorystykę od słodkich pastelowych barw aż po czerń. Tak szeroki wybór to doskonała opcja dla klientów, którzy chcą dopasować zegarek do swojego stylu, osobowości i nastroju. Marka nastawiona jest na wyrażanie własnej tożsamości i samopoczucia poprzez personalizację charmsami. Na pasku lub meshowej bransolecie może znajdować się od 2 do 4 takich zdobień, plus dodatkowe 2 w pudełku służące do personalizacji kompozycji.

Zegarki Thom Olson to doskonała propozycja dla klientów szukających modnych i praktycznych rozwiązań. Urzekają prostą stylistyką, nieoczywistą elegancją i swobodnym podejściem do mody.

Znaleziono: 21
Filtrowanie / sortowanie
Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 16 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Każdy z naszych klientów ma możliwość odbioru produktu na miejscu w Warszawie. Oryginalne produkty i gwarancja.

 • Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 9:00 DO 19:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa kurierem GRATIS
×