Zegarki Traser są na swój sposób wyjątkowe. Nie ze względu na historię, design, czy kraj pochodzenia, ale ze względu na technologię.

W czasomierzach marki Traser stosowany jest wyjątkowy system dla oznaczenia indeksów godzin oraz wskazówek. System ten, jest w stanie wyprodukować bardzo małe źródła światła, które mają moc oświetleniową stukrotnie większą, niż porównywalne inne systemy oświetleniowe.

Działają one samozapłonoweo, co oznacza, iż świecą, bez konieczności używania baterii, prądu z akumulatora lub innego zasilania. Zbędne są również wszelkie przyciski aktywujące źródło światła.

Skąd taka technologia w zegarkach Traser?

Stoi za nią szwajcarskie przedsiębiorstwo mb-microtec ag. Firma powstała w roku 1968 z siedzibą niedaleko Berna i jest bezspornie, światowym liderem w produkcji mało-formatowych źródeł oświetleniowych GTLS.

Dzięki dynamicznemu rozwojowi już w 1989 roku zegarki Traser zagościły na stałe w wyposażeniu Amerykańskich Siłach Zbrojnych.

Wymagania nowoczesnej wojny sprawiły, że dotychczas używane zegarki nie były wystarczające. W trakcie walk ciągnących się przez 24 godziny na dobę i bez względu na warunki pogodowe zegarki wojskowe z fosforyzowanymi wskazówkami i cyferblatem często nie sprawdzały się.

Zegarki Traser z technologią mb-microtec illumination w porównaniu z zegarkami z farbą Super LumiNova (tzw.farba fosforyzująca) mają tę istotną przewagę, że mimo, iż intensywność oświetlenia Super LumiNova jest większa w ciągu pierwszych 5 minut, to szybko i sukcesywnie zmniejsza się.

LumiNova oferuje zaledwie ograniczone oświetlenie w ciemności, z światło radioluminescencyjne w zegarkach Traser H3 pozostaje niezmienne i daje doskonałe oświetlenie zegarka także w nocy.

Gwarancja i serwis zegarków Traser

Wszystkie zegarki Traser objęte są 24 miesięczną gwarancją od daty zakupu. Wszelkie naprawy gwarancyjne wykonywane są za pośrednictwem Togo Chronoline w Traser Service Point Europe w Niemczech.

Czas naprawy gwarancyjnej zwyczajowo nie przekracza 14 dni.

Sortuj po:
Znaleziono: 34
Znaleziono: 34
Filtrowanie / sortowanie
Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 16 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Każdy z naszych klientów ma możliwość odbioru produktu na miejscu w Warszawie. Oryginalne produkty i gwarancja.

 • Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 9:00 DO 19:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa kurierem GRATIS
×