24.01.2017

Nowości na rynku sportowych smartwatchy od Suunto

Marka Suunto nie spoczywa na laurach i cały czas stara się rozwijać i ulepszać oferowane przez siebie produkty. Dzięki jej staraniom tym razem będziemy świadkami powiększenia się rodziny inteligentnych zegarków Spartan o nowy model multisportowy z funkcją optycznego monitorowania tętna Valencell.

Więcej

19.01.2017

Nowe zegarki G-Shock w stylu Vintage Rose Gold

Nie ma chyba bardziej eleganckiego połączenia niż czerń i złoto. Projektanci marki Casio G-Shock doskonale zdają sobie z tego sprawę i przygotowali nowe wydanie trzech popularnych zegarków ze swojej oferty właśnie w tego rodzaju kolorystyce czyli połączeniu czerni i różowego złota. Już wkrótce będziemy mieli więc okazję zapoznać się z modelem GA1100RG-1A Gravitymaster, GG1000RG-1A Mudmaster oraz GN1000RG-1A Gulfmaster.

Więcej

17.01.2017

Czy czeka nas dominacja marki FitBit na rynku smartwatchy?

Jakiś czas temu gdy marka FitBit dokonała przejęcia firmy Pebble za kwotę 40 milionów dolarów, większość obserwatorów spodziewała się, że naturalną alternatywą dla znikających z oferty produktów staną się zegarki Vector. Rzeczywistość zweryfikowała jednak te przypuszczenia i okazało się, że również Vector musiał pogodzić się z dominacją FitBit'a i ostatecznie został przez niego wchłonięty.

Więcej

12.01.2017

Epos Passion-tradycja w najlepszym wydaniu

Dzisiaj przyjrzymy się bliżej technicznemu i artystycznemu aspektowi jednego z modeli zegarków marki Epos, która to na stałe wpisała się już w historię wiekopomnych produktów na rynku czasomierzy. Mowa tutaj o modelu Epos Passion 3405, który chyba najlepiej ze wszystkich zegarków tego producenta oddaje ewolucję zegarmistrzowskiej technologii wykorzystywanej przez inżynierów marki. Z każdym kolejnym zegarkiem jaki debiutuje na rynku, konstruktorzy Epos przesuwają granicę technologicznych możliwości mechanicznych zegarków o krok do przodu.

Więcej

10.01.2017

Casio WSD-F20 i Android Wear 2.0

Debiutujący już jakiś czas temu na rynku inteligentnych zegarków model Casio WSD-F10 nie przebił się może zbyt mocno do świadomości masowego odbiorcy jednak z racji tego, że był on skierowany do wąskiej grupy użytkowników nie można mu mieć tego za złe. Samo Casio było bardzo zadowolone z odbioru wspomnianego modelu i w tym roku postanowiło przygotować ulepszoną wersję o nazwie WSD-F20.

Więcej

05.01.2017

Jubileuszowy zegarek Seiko Presage Automatic

Marka Seiko to jeden z najbardziej niezależnych producentów na rynku zegarków. Tworzy ona bowiem sama zarówno mechanizmy jak i zegarkowe koperty, a nawet wytwarza własne kryształy kwarcu używane przy produkcji zegarków kwarcowych. Ponadto producent ten ma w swojej ofercie szeroką gamę produktów dopasowanych do klientów o różnej zasobności portfela. Od klasycznych i bardzo popularnych już modeli Seiko 5 po ekskluzywne zegarki Grand Seiko.

Więcej

Znaleziono: 515
  • Kontakt
  • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 9:00 DO 19:00
  • 100-dniowe prawo zwrotu
  • Dostawa GRATIS
×