Zegarki męskie AVI-8

Czasomierze typu pilot znane są szerokiej grupie odbiorców i nadal stanowią jeden z najpopularniejszych stylów zegarków casualowych. Jednak AVI-8 postanowiła odświeżyć tradycje lotnicze i złożyć hołd najpiękniejszym maszynom i ich pilotom. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że zegarki męskie AVI-8 dedykowane są konkretnym samolotom i znajdziecie w nich stylizowane detale i interesującą architekturę. Te czasomierze zachwycają niesamowitym designem, jakością i przystępnymi cenami.

Pasjonaci zegarków i lotnictwa

Wszystko zaczęło się od połączenia sił zegarmistrzów i miłośników historycznego lotnictwa, którzy wspólnymi siłami stworzyli unikatowe zegarki lotnicze. Nazwa ich marki - AVI-8 - fonetycznie nawiązuje do słowa aviator, które w języku polskim oznacza lotnika. Podstawowym zamysłem powstania firmy i stworzenia jej kluczowych projektów była chęć wprowadzenia zegarków, które oddawałyby ducha lotnictwa XX wieku w sposób bardziej oczywisty niż dotychczas prezentowała to konkurencja. Ten pomysł okazał się rewolucją dla czasomierzy typu pilot. Powstały zegarki męskie AVI-8 - atrakcyjne wizualnie, świetnie dopracowane i przede wszystkim oryginalne.

Maszyny, które zapisały się na kartach historii

Powiedzieć o zegarmistrzowskich umiejętnościach i militarnych motywach to trochę za mało, aby dobrze przedstawić zegarki męskie AVI-8. Przede wszystkim należy omówić ich przywiązanie do legendarnych maszyn lotniczych, które często decydowały o losach podniebnych starć. Dlatego marka zainspirowała się konkretnymi samolotami i im poświęciła osobne serie czasomierzy. Wśród najsłynniejszych znalazły się te nawiązujące do myśliwca z czasów II wojny światowej (Hawker Hurricane); ciężkiego bombowca, który odegrał kluczową rolę w zwycięstwie aliantów w powietrzu podczas II wojny światowej (Lancaster Bomber); do myśliwca opracowanego na przełomie lat 40. i 50. XX wieku (Hawker Hunter) oraz osobną kolekcję Flyboy, która co prawda nie ma związku z konkretną maszyną, ale oddaje hołd młodym, charyzmatycznym pilotom, którzy w tamtych czasach nosili przydomek Flyboy.

Każda prezentowana przez nich kolekcja naszpikowana jest stylizowanymi akcentami, które powinny zainteresować nie tylko pasjonatów historycznych maszyn, ale również mężczyzn, którzy doceniają wysmakowane detale. Szeroki wachlarz modeli, które oferuje marka, pozwala również na wybranie tego, który najbardziej odpowiada oczekiwaniom konkretnego mężczyzny. Zegarki męskie AVI-8 to przede wszystkim znakomite podejście do projektowania, a kreatywne podejście do stylu vintage i nawiązania historyczne zmieniają postrzeganie zegarków typu pilot. Pomimo wszystkich tych cech, zegarki męskie AVI-8 idealnie wpisują się w styl casual współczesnego mężczyzny.

Sortuj po:
Liczba produktów w tej kategorii: 53
Filtrowanie / sortowanie
Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 16 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Każdy z naszych klientów ma możliwość odbioru produktu na miejscu w Warszawie. Oryginalne produkty i gwarancja.

 • Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 9:00 DO 19:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa kurierem GRATIS
×